سیستم‌های شبکه‌ای منجر به بهره‌وری بیشتر می‌شوند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  توضیحات

  قبلی بعدی
  نحوه صرفه‌جویی انرژی در ساختمان‌های هوشمند
  نحوه صرفه‌جویی انرژی در ساختمان‌های هوشمند

  سیستم‌های شبکه‌ای منجر به بهره‌وری بیشتر می‌شوند

  با بهبود بهره‌وری متوسط انرژی فقط در 35٪ از مساحت ساختمان‌های تجاری 50،000 فوت می توان 60 میلیارد دلار صرفه جویی کرد و 1٪ از مصرف انرژی را در ایالات متحده تا سال 2030 کاهش داد.

  با توجه به مطالعه انجام شده توسط شورای آمریکایی برای اقتصاد کارآمد انرژی (ACEEE) در صورتی که سرمایه‌گذاری در بهره‌وری انرژی تنها تا 1-4٪ نگاهداشته شود ساختمان‌های تجاری می‌توانند تا 60 میلیارد دلار صرفه‌جویی داشته باشند.

  اقدامات بهره‌وری هوشمند در 35٪ مساحت طبقات تجاری واجد شرایط در ساختمان‌هایی با 50000 مترمربع یا بیشتر اعمال می‌شود که با فرض برآورد صرفه‌جویی محافظه کارانه 20٪ می‌تواند بیش از 50 تراوات ساعت در سال 2030 را ذخیره کند- که بیش از 1٪ از استفاده انرژی پیش بینی شده آن سال آمریکا است. همراه با 17 اقدام بهره‌وری خردمندانه دیگر، مانند تولید هوشمند و کاهش ولتاژ، ایالات متحده می‌تواند 22 درصد از کل مصرف برق پیش‌بینی شده خود را در سال 2030 ذخیره کند.

  نحوه صرفه‌جویی انرژی در ساختمان‌های هوشمند

  برآورد صرفه‌جویی ساختمان تجاری، وابسته به تجهیزات هوشمند و لوازم خانگی است که ممکن است به طور دیجیتالی با اپراتورها، یکدیگر، و در برخی موارد، ابزار محلی وصل باشد. تیم تحقیقاتی چهار فن‌آوری خاص را معرفی می‌کند، که از اتصال این دستگاه‌ها با هم برای بهینه سازی انرژی کل ساختمان صرفه‌جویی‌های زیادی ایجاد می‌کند.
  http://azheer-central.com

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 11 تاريخ : شنبه 23 ارديبهشت 1396 ساعت: 4:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123